Začínají vás nudit dovolené v plných exotických destinacích u moře? Nebo jste zvyklí dovolenou spíše procestovat, ale letos byste si rádi v létě odpočinuli, ale na pláž se vám nechce? Zkuste letos změnu a užijte si poněkud netradiční dovolenou. Neužívejte si moře jen ze břehu, ale přímo na vodní ploše. Objevte kouzlo plaveb po moři na luxusních lodích.

Stále žádanější volba českých turistů

Zájem o dovolené na moři stoupl v posledních několika letech u českých turistů několikanásobně. Nechat se hýčkat službami výletní lodě, objevovat její krásu v neustálém obklopení azurově modrým mořem, je zážitek na celý život. Bohužel velké množství cestovních kanceláří na zvýšenou poptávku po tomto druhu dovolené ještě nezareagovalo a stále nabízí spíše dovolené v turistických destinacích a přímořských letoviscích. Plavby lodí jsou v nabídkách zastoupeny jen okrajově nebo vůbec.

Naštěstí i u nás jsou specialisté

Naštěstí i na našem trhu se dají najít cestovní kanceláře, které mají ve své nabídce velké zastoupení plaveb na lodích. Pro některé z nich jsou plavby lodí dokonce základní specializací. Mezi takové cestovní kanceláře se řadí například Rudolf Reisen, specialista na zájezdy na míru. Rudolf Reisen je cestovní kancelář s tradicí více než 17 let. Patří k nejzkušenějším v oboru. Spolupracovníci CK mají s většinou lodí vlastní zkušenosti, které získali na zaoceánských plavbách a mohou tedy poskytnout kompletní informace o tom, jak dovolená probíhá a co můžete očekávat.

Plavba na lodi

Plavby lodí, ale i zájezdy na míru vašim potřebám

CK Rudolf Reisen se specializuje na nabídku zájezdů s německými cestovními kancelářemi. Hlavní nabídku tvoří okružní plavby lodí, kde je možné vybírat z desítek různých tipů zájezdů ve Středozemí, Karibiku a mnoha dalších atraktivních lokalitách. Další specializací CK jsou také zájezdy na míru, tedy zájezdy přesně podle představ klienta. Dovolenou připraví a naplánuje tak, aby dokonale vyhovovala vašim potřebám.

Další články z rubriky

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *