Po náročné cestě, na které jste museli zápasit s vyčerpáním, po dlouhém pobytu v zahraničí, když si chcete připomenout, odkud pocházíte, i tehdy, jestliže nechcete jezdit nikam daleko, ale přesto si užít nevšední zážitek. Vyzkoušejte pivní koupele, mají pozitivní účinky na tělo i mysl.

Lázeň v pivu prospěje tělu!

Představa koupele v národním moku některé „pivomilce“ zvedá ze židlí. Měla by, ale ne proto, že koupel považují za barbarství. Pivo obsahuje celou řadu minerálních látek, které prospívají lidskému organismu, zejména pokožce. Proto jsou pivní lázně stále vyhledávanější u žen i mužů. Z cenných látek pivo obsahuje zinek, železo, hořčík a další.

Užijete si koupel i konzumaci

Líbí se vám představa, že své tělo ponoříte do piva a užijete si nevšední zážitek? S nabídkou přichází Pivní lázně České Budějovice, úspěšně fungují od roku 2012. Nabízí blahodárné pivní koupele České Budějovice. Na 50 minut se ponoříte do horké koupele o teplotě 36 až 39 °C. Budete jen ležet a relaxovat, odpočinou si svaly i mysl. A když dostanete žízeň? Žádný problém, protože hned vedle kádě je umístěna pípa. Kdykoliv si natočíte studené pivo a ochladíte se. I pití prospěje vašemu tělu. Když během koupele vypijete 1 litr piva, pokryjete denní spotřebu zinku, fluoru, železa a mědi. Mezi příznivé účinky pivní koupele patří prohřátí svalů a kloubů, prohřátí pokožky a její celkové prokrvení i uvolnění kožních pórů, takže se z těla odplaví škodlivé látky. Do pokožky se dostanou vitamíny a minerály, pivní koupel má proto i pozitivní účinky při řešení problémů s ekzémem, lupénkou a dalšími kožními problémy.

Vířivka

Variant je více

Pivní lázně České Budějovice nabízí i další procedury, které stojí za vyzkoušení. Je to například vířivka České Budějovice. Užijte si ji ve dvou a relaxujte. Vířivka má led osvětlení, které pomáhá navodit uklidňující a intimní atmosféru.

Další články z rubriky

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *