Chystáte se na letošní dovolenou do země, která má zajímavou kulturu, bohatou historii, krásné mořské pláže a dobré jídlo? Jestli ano, rozhodně byste se měli zaměřit na Řecko, protože tato země splňuje všechna kritéria. Jaké vybrat v Řecku místo, jak dovolenou naplánovat, které pláže jsou nejhezčí a která historická místa nejzajímavější? Dokonalou dovolenou v Řecku naplánujete jen se specializovanou cestovní Kanceláří pro tuto oblast.

Když chcete naprostou spokojenost

Proč se při výběru dovolené v Řecku obrátit na specializovanou CK pro tuto oblast, když v současnosti jsou na trhu desítky Cestovních Kanceláří? Jen skutečný specialista na Řecko má o této oblasti detailní informace. Nejen o plážích, hotelích a památkách, ale také o místní mentalitě obyvatel, rizicích a zajímavostech, které byste si na své dovolené rozhodně neměli nechat ujít. Celý rok pracujete, tak by vaše dovolená měla být dokonalá.

Dovolená v Řecku

CK Beryreisen – specialista na Řecko

Specialistou na dovolenou v Řecku je na našem území CK Beryreisen. Tato cestovní kancelář je již 10 let specialistou na poznávací a pobytové zájezdy do Řecka. V nabídce společnosti jsou všechny řecké vyhledávané turistické destinace, ke kterým nabízí komplexní zajištění a služby. Na základě vašich požadavků vám CK pomůže vybrat nejvhodnější destinaci v Řecku, abyste si dovolenou maximálně užili. Dopravu do vybrané destinace můžete zvolit leteckou, autobusovou i vlastním autem. Záleží jen na vás. Více informací najdete v pobočce cestovní kanceláře v Praze a Českých Budějovicích.

Tip na letošní sezonu – poloostrov Chalkidiki

Řecko Chalkidiki, to je nejlepší tip pro letošní dovolenou. Poloostrov Chalkidiki nabízí 500km dokonalých pláží v blízkosti vinic, kopců a hor. Skvělé prostředí pro dovolenou, kterou nechcete strávit jen ležením na pláži, ale turistikou a objevováním krás řecké přírody. Chalkidiki je označován jako řecký přírodní ráj, na kterém se naštěstí ještě nepodepsal dopad civilizace.

Další články z rubriky

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *