Sháníte dodávku či jiný užitkový vůz a hledáte toho, kdo vám nabídne nejlepší poměr cena/kvalita? Můžete zkusit využít služeb autorizovaného prodejce nových vozů a koupit nový vůz. U těchto vozů je slušný předpoklad jejich kvality, ale jejich cena může být poměrně vysoká. Nebo se můžete podívat do bazaru a koupit dodávku či jiný užitkový vůz tam. Cena aut v bazarech je o mnoho levnější než u nových vozů, ale mnohé nabízejí jen staré vozy, které vám již příliš neposlouží. Případně to můžete zkombinovat a koupit lehce použitý vůz na perfektní cenu. To nabízí například pražský bazar užitkových vozů Auto Gruber.

Prověřená kvalita

Auto Gruber prodává použité užitkové vozy (hlavně dodávky) a osobní automobily již od roku 1992. Samotná doba, kterou je Auto Gruber na trhu svědčí o spolehlivosti společnosti. Společnost nechce svým zákazníkům prodávat nespolehlivé vozy, a proto si každé prodané auto předem prověří. Kromě kontroly jeho technického stavu prověřuje společnosti i právní aspekty. Například, jestli auto není zatížené leasingem. Na původ vozu Auto Gruber poskytuje doživotní záruku.

Společnost záměrně nabízí jen takové vozy, které jsou v prvotřídním stavu. Většina prodávaných vozů je stará jen několik málo let a dají se bez problému použít i v podnikání.

Moderní a prověřené vozy od Auto Gruber.

Moderní a prověřené vozy od Auto Gruber.

Dostupné vozy online

Váháte-li, jestli je v nabídce Auto Gruber vůz vhodný i pro vás. Není problém. Ještě než se vydáte do sídla firmy v Kunraticích, můžete si prohlédnout veškeré prodávané vozy online v pohodlí domova. Na webových stránkách o nich firma poskytuje veškeré informace včetně ceny a jejich fotografií. Pro ty, kteří by si zde nevybrali, zajišťuje firma i dovoz vozů ze zahraničí.

Další články z rubriky

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *