Lákají vás k výletu Jižní Čechy nejen kvůli rybníkům a vodohospodářství, ale také za kulturou a návštěvou městských památek? Jestli ano, jistě máte ve svém hledáčku i České Budějovice, které jsou metropolí Jižních Čech. České Budějovice lákají turisty za mnoha památkami, ale také za kulturou, pestrým životem a rozmanitostí města. Rozhodně se jedná o město, na které byste si měli vyhradit alespoň 2 dny, protože za jeden den se vše stihnout nedá. Je tedy vhodné vybírat i správné ubytování v Budějovicích.

Nebuďte daleko od centra

V Českých Budějovicích se vyplatí vybírat ubytování, které bude blízko centra. Právě v centru a jeho těsné blízkosti je největší množství památek a zajímavých míst. Pokud byste byli v okrajové části města, čekala by vás složitá doprava, kterou byste ztratili mnoho času. A velkoměstského ruchu se nemusíte bát. I v centru Budějovic se dají najít klidná zákoutí a elegantní ubytování. Stačí najít ubytování České Budějovice centrum.

Našli jsme za vás

Abyste nemuseli hledáním trávit několik desítek minut, našli jsme ideální ubytování České Budějovice za vás. Jedná se o Apartmány Zadní Mlýn, příjemné a elegantní ubytování v klidné části centra historického města. Apartmány Zadní Mlýn se nachází přímo u Vltavy v romantickém zákoutí. Ubytování je vhodné v případě rodinné dovolené, poznávacího výletu i na služební cesty do Budějovic, kdy potřebujete hlavně klid a komfort.

Ubytování v Českých Budějovicích

Co všechno nabízí Apartmány Zadní Mlýn?

Apartmány České Budějovice Zadní Mlýn jsou pojmenovány podle nedalekého Zadního Mlýna, historické stavby v centru města. Přímo z oken jednotlivých apartmánů je vidět na Černou věž, jednu z hlavních dominant Českých Budějovic. 500 metrů od ubytování je soutok Vltavy a Malše. Velkou předností je i příjemný personál. Ochotný pan majitel velmi rád zákazníky seznámí s historií nejen zadního Mlýna, ale i s tipy na výlet po Budějovicích.

Další články z rubriky

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *