Hledáte pro rodinnou dovolenou ideální prostředí? Máte rádi ubytování ve stylových chalupách, komfortně zařízených a v krásné přírodě? Chcete najít takovou chatu, ve které byste si užili letní i zimní dovolenou a v každé roční době zde bude, co dělat? Takových rekreačních objektů u nás není mnoho, ale my jsme jeden takový našli za vás. Zaujalo nás Ubytování U Effoucha.

Stylové ubytování na Lipně

ChataNejprve něco o lokalitě, kde se ubytování U Effoucha nachází. Jedná se o rekreační objekt na Lipně ve Slupečné. Lipno je jedna z nejoblíbenějších letních lokalit, ale v poslední době také zimních. U Effoucha se nachází 10 minut chůze pěšky od Skiareálu Lipno. V létě oceníte aqvapark, vzdálení 1 000m, tenis a squash jsou v hale vzdálené jen 2 000 m a bobová dráha je vzdálená jen 600m. Samotná přehrada Lipno je vzdálená jen 1 000m. a pokud by vás zajímalo, jak vzdálený je nejbližší soused od objektu U Effoucha, je to 60m, takže soukromí budete mít maximální. Pronájem chaty můžete využít s rodinou i s přáteli.

2012 prošel objekt rekonstrukcí

U Effoucha je rekreační objekt, který v roce 2012 prošel důkladnou rekonstrukcí. Nově tak vzniklo 7 lůžek ve 3 ložnicích prvního patra. Nechybí ani kompletně vybavená kuchyně s moderními spotřebiči. To vše v základní ceně za pronájem chaty. Nechybí ani 2 koupelny, obývací místnost s krbem a DVD, bezdrátové připojení na internet a TV s internetem, úschovna kol a venkovní posezení.

Zaplatíte méně, než v hotelu

Ideální je, pokud se domluvíte s přáteli a jinými rodinami a zaplníte celou kapacitu U Effoucha. Pronájem chalupy v přepočtu na lůžko za noc tak vyjde mnohem levněji, než v hotelu nebo ubytovně. Navíc je tu stále soukromí a zajištění maximálního komfortu jak v zimě, tak v létě. Pokud hledáte příjemné ubytování se vstřícnými hostiteli, U Effoucha je správná volba.

Další články z rubriky

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *