Zima je tady, a tak vášniví lyžaři a snowboardisté zvažují, kam se letos vydají za svým milovaným sportem. Zasněžené kopce lákají nejen je, ale rovněž milovníky zimy a rodiny s dětmi, zkrátka všechny, kteří chtějí odběhnout od stereotypu a užít si bílé hory. Dnes si představíme populární Špindl. Lyžařská sezóna je v plném proudu, vyrazíte také?

Špindlerův Mlýn

Snad nejznámější horské středisko u nás – to je Špindlerův Mlýn. Významné turistické a lyžařské centrum v samotných Krkonoších má rozhodně co nabídnout. Zatímco v létě zde můžete strávit báječnou dovolenou plnou pěší turistiky nebo cyklo výletů, v zimě se město mění na ráj milovníku zimních sportů a Krkonoš vůbec. Kromě svahů zde nechybí ani wellness centra, aquapark a restaurace. Na své si tak přijdou i ti nejnáročnější z nás, kteří mají rádi bohaté zážitky.

Špindlerův Mlýn

Ubytování

Je libo hotel se vším všudy či horský apartmán? Ubytování Špindl má co nabídnout. Čtyřhvězdičkový hotel potěší komplexními službami a příjemným komfortem. Vyhřívaný bazén, wellness centrum, sauna, bowling, restaurace – to vše se po dni stráveném na sjezdovce hodí a už teď to zní jako perfektně strávený čas. Pro ty, kteří dávají přednost soukromí a chtějí si užít společné chvíle s rodinou či přáteli, nechybí tradiční horské apartmány. Každý z nich má vlastní, plně vybavenou kuchyni, individuální strava tak není problém. Takové ubytování uvítají také ti, kteří se stravují jinak.

Darujte zážitky

Máte ve svém okolí někoho, kdo právě o takové dovolené či prodlouženém víkendu sní? Pak se nabízí jedinečná možnost zakoupit dárkový voucher a svým blízkým jejich sen přiblížit nebo splnit. Minimální cena dárkového poukazu je 1 000 Kč. Obdarovaný může voucher uplatnit nejen v resortu Špindl, ale též v České Kanadě či v resortu na Lipně. A pokud tentokrát nedarujete věci, ale darujete vzpomínky, pak darujete to, co je k nezaplacení.

Další články z rubriky

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *